top of page

ZERO1 LABS (DEAI) TOKEN NEDİR?

Güncelleme tarihi: 18 NisZero1, Veri Yönetişimine odaklanmış merkezi olmayan bir Yapay Zeka (DeAI) ekosistemidir. Açık kaynak geliştiricilerinin dApp'lerini verimli bir şekilde dağıtmaları için mükemmel bir ortam sağlamayı hedefliyorlar.


Z1 Ekosistemi dört temel bileşenden oluşmaktadır:  1. Keymaker Platformu

Modüler yapay zeka araçlarının ve uygulamalarının hakim olduğu nihai merkezi olmayan yapay zeka oyun alanı. Keymaker, tescilli yenilikleri topluluk odaklı ürünlerle entegre eden 50'den fazla DeAI çok modlu aracı kapsar.

DeAI Uygulamaları oluşturma, erişme ve ortaya çıkarma sürecini basitleştirmek için tasarlanmıştır. Geliştiricilerin yapay zekayı daha hızlı, daha akıllı ve daha güvenli bir şekilde oluşturmalarına ve bunları uygulamaların kullanımı için ödüllendirildiği merkezi olmayan bir AppStore'a sunmalarına olanak tanır. 2. Cypher AppChain

Yapay zeka ve kripto alanında devrim yaratmayı amaçlayan Arbitrum Nitro + Celestia DA kullanılarak inşa edilen AI PoS Uygulama zinciri.

Cypher, yapay zeka modellerini kullanıma dayalı olarak ödüllendirerek ekosistem içinde adaleti ve şeffaflığı teşvik eder. Temel faydalar:

- Hızlı İşlem Kesinliği, tx'in hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar

- Farklı kullanım durumlarına uyum sağlayan esnek Akıllı Sözleşmeler

- Zincirler arası bağlantı

- Otonom bir PoS Yapay Zeka Ekosistemi olarak kurulmuş olup güvenlik, gizlilik ve güvenilirlik sağlar. 3. Zero Construct Program (ZCP)

ZCP, yapay zeka geliştiricilerinin karşılaştığı engelleri ortadan kaldırmak için tasarlanmış bir DeAI inkübatörüdür. Zero1 Labs, ZCP aracılığıyla yeni DeAI projeleri sağlayacak ve bunları Keymaker platformuna entegre edecektir.

Yenilikçi yapay zeka proje fikirleri olan girişimlere, araştırmacılara ve geliştiricilere açık olan bu program, onlara hibe veya mentörluk gibi çeşitli avantajlar sağlayacaktır.

DEAI stakerları, $TIA'ya benzer şekilde platformda başlatılan projelerden airdrop alacaklar .4. Zero Economic Framework

Ortamdaki geliştiriciler ve kullanıcılar için teşvikleri hizalamak, dApp'leri kullanımlarına göre $DEAI tokenleri ile teşvik etmek ve teşvik etmek için tasarlanmış program.


DEAI, rakibi TAO ile nasıl rekabet eder?


DEAI Yapay zeka geliştiricileri için hızlı, uygun fiyatlı ve güvenilir bir altyapı sağlayarak ve 32 alt ağdan 1'i için rekabet etmek zorunda kalmadan uygulamalarından kullanıma dayalı olarak verimli bir şekilde para kazanmalarına olanak tanıyarak TAO'ya rakip olacak şekilde ayarlamışlar.


TAKIMTOKENEKONOMİSİYOL HARİTASI


2024'te gerçekleşecek bazı önemli etkinlikler:

- ZCP kuluçka projelerinin lansmanı - Q1

- Keymaker App Store Lansmanı - Q2

- Google ile İş Ortaklığı - Q2 👀 👀

- Hibe Programı lansmanı - Q3

- Cypher ana ağ lansmanı - Q4

Web sitesi ; https://z1labs.ai/ KATEGORİ; AI - BİG DATA


Düzenlenme Tarihi : 26.03.2024


349 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page