top of page

Solana cüzdanı Phantom, Ethereum ve Polygon'a destek ekledi.


Solana cüzdanı Phantom, Ethereum ve Polygon’a destek ekledi.

Cüzdan’ın kullanıcıları Solana’nın yanında Ethereum ve Polygon’da da işlem yapabilecekler. Solana’nın cüzdanı Phantom, kullanıcılarına iki yeni Blockchain desteği ekledi.


Solana’nın Cüzdan Uygulaması Phantom İki Yeni Blockchain Desteği Ekledi


Solana cüzdanı Phantom, çoklu zincire geçişin ilk adımında Ethereum ve PolygonBlockchain’leri için destek ekledi. Artık çoklu zincir olduğu için, her kullanıcı her bir cüzdan adresi için bir Ethereum ve Polygon adresi kullanabilecekler. Her cüzdan için üç ağdaki tüm fonlarını tek bir yerde görebilecekler. MetaMask‘ın çalışma şekli olan ağı değiştirmek zorunda kalmadan, taşıdıkları varlığa bağlı olarak cüzdandan üç Blockchain’den birine işlem yapabilecekler.
Phantom‘un kurucusu ve CEO’su konu hakkında açıklamalarda bulundu:

“Dijital varlık yönetiminin geleceğinin zincirler arası birlikte çalışabilirlikte yattığına inanıyoruz ve kullanıcılarımıza çeşitli Blockchain ağlarında kolayca gezinmeleri ve işlem yapmaları için ihtiyaç duydukları araçları ve kaynakları sağlamaya kararlıyız. Farklı protokoller arasındaki boşluğu doldurarak, tüm dijital varlık kullanıcıları için yeni bir merkezi olmayan inovasyon çağını etkinleştiriyoruz.”


9 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page