top of page

ONDO FİNANCE NEDİR?


Ondo Finance, blockchain teknolojisinden yararlanarak kurumsal düzeyde finansal ürün ve hizmetleri herkes için erişilebilir hale getirme misyonuna sahip bir platformdur. Finansal ürün ve hizmetlerin hem altyapısını hem de erişilebilirliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kuruluş, teknik gelişmeleri yatırımcı koruması, şeffaflık, yasal ve düzenleyici uyumluluk, akıllı ürün yapılandırması ve yüksek kaliteli müşteri hizmetleri gibi geleneksel finansın en iyi uygulamalarıyla birleştiriyor. Ondo'nun, tokenize finansal ürünler oluşturmak ve yönetmek için bir varlık yönetimi kolu ve merkezi olmayan finans protokolleri geliştirmek için bir teknoloji kolu vardır. Ürünleri ve protokolleri, her biri ayrı web arayüzü ve yönetimine sahip olarak, sonuçta Ondo'dan bağımsız çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Beğendiğiniz bir ürün bulduğunuzda, cüzdanınızı bağlayarak ve stabilcoin yatırarak (veya bazı durumlarda USD göndererek) yatırım yapabilirsiniz. Tokenlarınızı stabilcoin (veya USD) karşılığında kullanmak istediğinizde, kullanım talebinde bulunabilirsiniz. Jetonlarınızı kullanmanın ne kadar süreceği ilgili ürüne bağlıdır.


Örnek vermek gerekirse ; Ondo Finance'ı bir limonata standına benzetelim. 20 yaşındaki bir girişimci olarak, bir limonata standı açtığını ve limonata satmak için arkadaşlarını işe aldığını düşün. Ondo Finance, bu durumda limonata standını daha akıllı ve etkili bir şekilde yönetmene yardımcı olan bir araç. Blockchain teknolojisi sayesinde, kimin ne kadar limonata sattığını, kazancın nasıl paylaşılacağını takip edebiliyor ve her şeyin adil ve şeffaf olduğundan emin oluyorsun. Ondo, bu teknolojiyi kullanarak, sadece büyük şirketlerin değil, herkesin yatırım yapabileceği bir ortam sağlıyor.


$24M yatırım aldığı şirketler.


Tokenekonomisi


Genel Bakış

MAKSİMUM ARZ KATEGORİ : Defi+Rwa

10.000.000.000 ONDO

SAHİPLER

11.780

TOKEN SÖZLEŞMESİ (ETHEREUM)

0xfAbA6f8e4a5E8Ab82F62fe7C39859FA577269BE3Düzenlenme tarihi 18.01.2024
Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page