top of page

DEEPSOUTH AI (SOUTH) TOKEN NEDİR?


DeepSouth AI, bilgisayarların insanlar gibi düşünebilmesini ve öğrenebilmesini sağlayan bir proje. Bilgisayarlar genelde matematiksel işlemlerle çalışır, ama bu proje, bilgisayarların insan beynine benzer şekilde çalışmasını amaçlıyor. İnsan beyni gibi düşünen bilgisayarlar, daha hızlı ve verimli kararlar verebilir.
DeepSouth AI, üç ana konuda çalışmalar yapar:

 1. Görsel Yapay Zeka (Visual AI): Bu, bilgisayarların resimleri ve videoları tanıyıp anlayabilmesini sağlar. Örneğin, bir bilgisayara köpek ve kedi fotoğrafları gösterildiğinde, hangisinin köpek hangisinin kedi olduğunu ayırt edebilir.

 2. Konuşma Yapay Zeka (Conversational AI): Bu teknoloji, bilgisayarların insanlarla konuşabilmesini sağlar. Siri veya Google Asistan gibi, seninle sohbet edebilir ve sorularına cevap verebilir.

 3. Üretim Yapay Zeka (Generation AI): Bu, bilgisayarların yeni şeyler yaratabilmesini sağlar. Örneğin, bilgisayarlar yeni müzikler bestelemek veya resimler çizmek gibi yaratıcı işler yapabilir.


Neden Önemli?


DeepSouth AI, bilgisayarların daha zeki ve yetenekli olmasını sağlayarak hayatımızı kolaylaştırabilir. Daha iyi çalışan yapay zeka, doktorlara hastalık teşhisinde yardımcı olabilir, öğrencilerin ders çalışmasını kolaylaştırabilir veya sürücüsüz arabaların daha güvenli olmasını sağlayabilir.


South Token Ekonomisi:


 • South herhangi bir presale gerçekleştirmeden Ethereum ağında piyasaya çıktı.

 • Arzı kısıtlı ve arzın %80'inin likidite olduğu ve 1 yıl kilitli kalacak.

 • Toplam arz: 1,000,000

 • Takım: %5, 50,000, 60 gün süren kilit açılımı

 • Ekosistem: %15, 150,000, 180 günlük kilit açılımı

 • Likidite: %80, 800,000, 1 yıl kilitli


South Token Kullanım Alanları


 • DeepSouthAI  ekosisteminin temel taşı olarak hizmet ediyor ve kullanıcı katılımını artıran ve katılımı teşvik eden çok sayıda yardımcı program sunuyor.

 • Premium abonelikler için çalışmalar sürüyor. Bu aboneliklerden elde edilen gelir, piyasadan SOUTH token satın almak için kullanılacak Bu tokenler daha sonra SOUTH tokenlerini UNCX platformunda stake eden kullanıcılara dağıtılacak.

 • Aboneliklerini SOUTH token ile ödemeyi seçen kullanıcılar, standart ücretteki indirimden yararlanacak.


Takım hakkında hiçbir bilgi yok takım Anonim

Website: https://deepsouth.ai/ KATEGORİ: AI
Son Yazılar

Hepsini Gör

ความคิดเห็น


bottom of page