top of page

BAŞARILI TRADERLARIN GİZLİ SIRLARI

Biraz doğruları konuşalım mı ?


MoneyTradeAge yayınladığı 100 başarılı Trader'a sorulan, Başarı sırrınız nedir ? sorusuna verilen yanıtlar;
4. Madde sizi kendinize getirmeli !!!


1- insanlar seni Şanslı diye tanımlayana kadar iyi bir al sat stratejisi kur. Dirençten al destekten sat safsatasını ve İndikatörlere bakmayı bırak. Likidite ve Mum yapılarına odaklan


2- Tekrar et ! Başarılı olduysan 5-10 yılda sürse bile aynı şeyi tekrar ederek mükemmelleştir.
3- Hızlı ve kesin şekilde stop ol ! Para kaybetmediğin sürece kazanman çok daha hızlı olacak. Gerektiği yerde paranı kaybetmeyi net şekilde durdur.


4- Ayda 3x yapmaya çalışmak seni ve başırını öldürür. Hedefin aylık %3-6 arasında olmalı bu seni %1 başarılı trader arasına sokuyor. Risk yönetimi olmadan para kazanamasın !


5- Disiplin ve psikoloji bu işin %90 ı. Kötü piskoloji, duygusal hamleler ile kesinlikle kaybedenler arasında olacaksın.


6- Uzun vadeli vizyon sahibi ol. 1 ayda trader olamazsın ! Çoğu insan 6 ayda pes eder fakat sen 6. Yılında bile yeni şeyler öğrenmeye devam etmelisin.
7- Odaklan ve kendine güven. Trade dünyanın en komplike iş sistemidir. Kendin, duyguların, arkadaşların ve psikolojin ile sürekli savaş halinde olacaksın.


BAZI DEĞİŞİKLİKLER YAPILARAK YAYINLANMIŞTIR.


Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için TIKLAYIN

280 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page